Vitajte v našej spoločnosti!


V našej spoločnosti sa venujeme revolúcii v riadení predaja pre podniky na slovenskom trhu. Naše webové a mobilné aplikácie umožňujú oblastným obchodným manažérom a obchodným zástupcom zvýšiť produktivitu, zefektívniť operácie a dosiahnuť výnimočné predajné výsledky.

Naša vízia


Našou víziou je poskytovať obchodným spoločnostiam inovatívne nástroje a technológie, ktoré transformujú ich predajné procesy. Využitím sily webových a mobilných platforiem sa snažíme posilniť predajné tímy, optimalizovať pracovné postupy a podporiť rast výnosov.

Čo ponúkame


Naša sada aplikácií obsahuje webovú aplikáciu navrhnutú špeciálne pre oblastných manažérov predaja a Android aplikáciu prispôsobenú obchodným zástupcom. Pomocou týchto nástrojov môžu firmy bez námahy spravovať predajné územia, sledovať výkonnosť, analyzovať údaje a efektívne spolupracovať v rámci svojich predajných tímov.

Prečo si vybrať našu spoločnosť


Začnite ešte dnes!


Zažite budúcnosť riadenia predaja s našou spoločnosťou. Kontaktujte nás ešte dnes, aby ste sa dozvedeli viac o našich aplikáciách, alebo otestujte demo. Posuňte svoje predajné operácie do nových výšin!